Zamówienia specjalne

Niezależnie od skali przedsięwzięcia, to zawsze pojedynczy promień światła rozpoczyna show. Na stworzenie tego pierwszego promienia składa się nie tylko artyzm, ale również nauka. Te dwa czynniki bezpośrednio decydują o tym, co zobaczy publiczność, gdy rozpocznie się show.
Masz nietypowy pomysł? Nasze działy projektowy oraz produkcyjny zrealizują go dla Ciebie.

Możliwe, że kiedyś będziesz potrzebował modułów laserowych dopasowanych specjalnie do Twoich potrzeb. Zwykle wiąże się to z dużymi kosztami i czasem potrzebnym na próby oraz eliminację błędów. Na szczęście mamy to już za sobą, bo to jest właśnie to, co robimy. Zaoszczędzisz czas i pieniądze, jeżeli powierzysz to zadanie właśnie nam.

 

Niestandardowe projekty:

  • Posiadamy własny dział projektowy.
  • Gwarantujemy 100% zaangażowanie i uczciwość. Naszymi priorytetami są maksymalna wydajność i niezawodność
  • Gwarantujemy najlepszą jakość naszych produktów, ponieważ sami zajmujemy się produkcją sprzętu.

 

Jak możesz na tym skorzystać?

Krótko mówiąc: możemy zaprojektować, wyprodukować oraz rozwijać i dopasowywać produkty według dostarczonych nam ścisłych wytycznych. Mamy 20 lat doświadczenia w dostarczaniu klientom optymalnych rozwiązań. My skupiamy się na świetle, abyś Ty nie musiał o tym myśleć.


Referencje

Wyślij zapytanie

Proszę, wypełnij swoje dane, abyśmy
mogli odpowiedzieć na Twoją wiadomość.

Please tell us some information about what you need in regards to lasers, so we can help you more efficiently (i.e. indoor/outdoor shows, festivals, touring, rental, size of the venue or audience etc.).

Nasze usługi

Sprzęt na sprzedaż

Przetestowane lasery będące w stanie wyświetlić show, jakiego jeszcze nie widziałeś. Doskonałe osiągnięcia, 20 lat doświadczenia i innowacji oraz gwarancja najlepszej obsługi klienta.

Wypożyczalnia laserów

Nie chcesz kupować? Wypożycz! Mamy w ofercie ponad 100 systemów laserowych gotowych do natychmiastowego transportu w dowolne miejsce na świecie, abyś już dziś mógł zorganizować swój własny pokaz laserowy.

Produkcja pokazów

Od pokazów laserowych przez mapping laserowy, mapping video i projekcje holograficzne, aż po pokazy fajerwerków oraz ekrany wodne. Mamy wszystko, czego sobie zażyczysz!