Wypożyczalnia laserów

Czasem niekoniecznie chcesz decydować się na zakup laserów, ale chętnie je wypożyczysz. Na takie okazje przygotowaliśmy duży wybór systemów laserowych gotowych do wypożyczenia oraz zespół profesjonalistów, którzy zajmą się ich obsługą.


Jeżeli potrzebujesz wypożyczyć laser, system kontroli, czy jakiekolwiek inne akcesoria - nie ma problemu. Dostarczymy produkty wysokiej jakości w określonym przez Ciebie czasie.

 

Korzyści płynące z wypożyczania laserów KVANT:

  • Ponad 100 systemów laserowych o różnych mocach i wydajności gotowych do natychmiastowego transferu do wybranego miejsca.
  • Dzięki sieci partnerów i dystrybutorów rozsianych po całym świecie, możesz mieć pewność, że realizacja Twojego show będzie możliwa w praktycznie każdym miejscu i o każdym czasie.
  • Oferujemy szeroką gamę produktów do wypożyczenia: od systemów laserowych i akcesoriów, przez ekrany LED, projektory video, aż po media serwery i inne.

 

Jako producent mamy dużą przewagę nad innymi firmami na rynku wypożyczającymi lasery:

  • Jeżeli zechcesz wypożyczyć więcej sprzętu, niż posiadamy, zbudujemy go dla Ciebie.
  • Jeżeli potrzebujesz sprzętu specjalnie dopasowanego do potrzeb Twojego show, zrobimy, co w naszej mocy, aby Ci go zapewnić.
  • Jeżeli znajdziesz porównywalne rozwiązania gdzieś indziej, my zaoferujemy Ci coś lepszego


Nasza elastyczność i rozbudowana sieć wsparcia da Ci pewność, że zawsze będziesz mógł na nas liczyć w razie potrzeby.


Referencje


Cennik wypożyczalni laserów

Najlepszym sposobem na uzyskanie wyceny dopasowanej do Twoich potrzeb jest kontakt z nami. Możesz również ściągnąć cennik wypożyczania laserów klikając przycisk znajdujący się poniżej.


Do pobrania

Laser rental gallery

Wyślij zapytanie

Proszę, wypełnij swoje dane, abyśmy
mogli odpowiedzieć na Twoją wiadomość.

Please tell us some information about what you need in regards to lasers, so we can help you more efficiently (i.e. indoor/outdoor shows, festivals, touring, rental, size of the venue or audience etc.).

Referencje

KVANT i ich produkty są sławne w Rosji. Jakość i niezawodność ich maszyn są zawsze wyjątkowe. Chciałbym bardzo podziękować całemu działowi zajmującemu się wypożyczeniami oraz Panom Simkovicowi i Dobsovicowi. Można na nich liczyć dosłownie 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu! Szybkie odpowiedzi, świetna organizacja logistyczna i zawsze perfekcyjnie działający sprzęt! Bardzo dziękujemy firmie KVANT za długą i owocną współpracę!
LaserNewTec Company Moscow – Miroslav Kazakov
Współpraca z działami sprzedaży i wynajmu firmy KVANT jest niesamowita! Należą oni do naszych najbardziej zaufanych partnerów, a praca z ludźmi z tej firmy to sama przyjemność. Uważamy ich za naszą rodzinę i integralną część naszej własnej firmy!
Lightwave International USA – Brian Bourgeois
Jakie są moje wrażenia dotyczące wieloletniej współpracy z firmą KVANT? Dobra obsługa wypożyczeń; dostępność sprzętu, nawet dużej jego ilości; rozsądne ceny; nieoceniona wiedza i zawsze bardzo pomocna obsługa techniczna dostępna zawsze, gdy zajdzie potrzeba. Podsumowując - dział wypożyczeń sprzętu firmy KVANT jest wspaniałym partnerem do pracy!
Lightco IT – Franco Lorenzi
Blisko współpracujemy z firmą KVANT od wielu lat, jesteśmy dumni z tego, że możemy ją reprezentować jako oficjalny dystrybutor. Ciągle zapraszamy KVANT do współpracy przy naszych projektach w Europie oraz Azji i zawsze jesteśmy bardzo zadowoleni z wysokiego poziomu profesjonalizmu, jaki reprezentują pracownicy działu wypożyczeń. Najlepsze życzenia dla tej firmy.
Orion Art Multimedia Moscow – Alexander Timofeev
Niezawodność i niezmiennie wysoka jakość usługi wypożyczania sprzętu KVANT opiera się na ogromnym doświadczeniu firmy, umiejętności rozumienia potrzeb klienta oraz, oczywiście na perfekcyjnie skonstruowanych projektorach laserowych. Dział wypożyczeń sprzętu świetnie zna się na swoim fachu, produktach, ich obsłudze oraz również na zarządzaniu projektami. Jako ich klient możesz się po prostu zrelaksować mając pewność, że zadbają o wszystko.
Laserboy Sweden – Filip Lundkvist
Współpracujemy z firmą KVANT od 2005 roku i mamy za sobą setki udanych show. Profesjonalizm i jakość laserów KVANT nie mają sobie równych. Najlepszymi dowodami na to są światowej klasy produkcje wśród których warto wymienić koncerty takich gwiazd jak Justin Bieber, Duran Duran, Nicki Minaj, Skrillex, światowe tournée David'a Guetty, światowe tournée Steve'a Aoki; eventy dla takich firm jak Doitch Bank Italy, Mediolanum Bank, BMW, Mercedes, Ducati, Ferrari i wiele innych. Chcielibyśmy złożyć specjalne podziękowania naszym bezpośrednim współpracownikom: Michalowi, Dusanowi i Milanowi. DZIĘKUJEMY ZA TE 10 SPEKTAKULARNYCH LAT!
Super FX – Filippo Scortichini

Nasze usługi

Sprzęt na sprzedaż

Przetestowane lasery będące w stanie wyświetlić show, jakiego jeszcze nie widziałeś. Doskonałe osiągnięcia, 20 lat doświadczenia i innowacji oraz gwarancja najlepszej obsługi klienta.

Produkcja pokazów

Od pokazów laserowych przez mapping laserowy, mapping video i projekcje holograficzne, aż po pokazy fajerwerków oraz ekrany wodne. Mamy wszystko, czego sobie zażyczysz!

Zamówienia specjalne

Jeżeli masz nietypowy pomysł, nasze działy rozwoju, projektowy oraz produkcyjny są zawsze gotowe podjąć wyzwanie.