Referencje

Użyłem laserów KVANT w pokazowym demo dla Disney Imagineering. Wszystko poszło perfekcyjnie i dostaliśmy kontrakt na stworzenie nowej atrakcji w parku Disney'a w Hong Kongu. Współpraca z zespołem KVANT przebiegła gładko i bez zarzutu. KVANT był integralną częścią tego ważnego dla nas projektu zakończonego sukcesem.
Randy Johnson – Blisslights, USA
Nasza firma zajmuje się przede wszystkim projekcjami video, ale często używamy również laserów dla urozmaicenia show. KVANT jest naszym jedynym już od ponad trzech lat. Zrobiliśmy wspólnie wiele eventów, włącznie z show, które zdobyło nagrodę ILDA, z czego jesteśmy bardzo dumni :). KVANT jest również naszym kluczowym dostawcą ekranów LED, w tym bijącego rekordy najdłuższego, bo 30 metrowego ekranu LED znajdującego się w sklepie! KVANT jest doskonałym partnerem oferującym najlepsze usługi.
Screenrental CZ – Jan Neubauer
Współpracujemy z firmą KVANT od ponad pięciu lat i razem zrealizowaliśmy dziesiątki projektów w Republice Czeskiej oraz za granicą - od kameralnych występów artystycznych po ogromne show multimedialne dla tysięcy widzów. Bardzo doceniamy profesjonalizm i kreatywność, które nasi koledzy z KVANT'a wnoszą w każdy wspólny projekt. Jesteśmy pewni, że będziemy współpracować jeszcze przez wiele lat.
Art4promotion CZ – Ing. Rudolf Střitecký
Ponad 50 eventów zorganizowanych we współpracy z firmą KVANT oraz przy użyciu ich laserów oraz ekranów LED to najlepszy dowód na to, jak ważni są sprawdzeni dostawcy. Profesjonalny zespół KVANT oraz najnowocześniejsze technologie sprawiają, że eventy stają się wyjątkowymi pokazami wizualnymi.
Cirque Production CZ – Martin Kvítek
Jako dyrektor techniczny Arc Festival oczekiwałem potężnie wyglądającego efektu laserowego. KVANT UK zapewnił nam imponujący, pełno-kolorowy zestaw laserowy, który został fachowo zaprogramowany i dopasowany do różnych występów na głównej scenie. System został zamontowany szybko, w ramach ścisłych ograniczeń czasowych i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Nie zawahałbym się przed zarekomendowaniem firmy KVANT do następnego projektu. Mam nadzieję na ponowną współpracę z tym zespołem.
Will Young – UK
To, w jaki sposób firma reaguje, gdy coś pójdzie nie tak określa jakość usług przez nią świadczonych. Niedawno zamówiliśmy dwa lasery ATOM 1500 w angielskim oddziale firmy KVANT. Obsługa przedsprzedażowa była doskonała. Niestety, w momencie dostarczenia okazało się, że jeden z laserów jest uszkodzony. Został natychmiastowo odebrany od nas, a nowy dostarczono w ciągu 10 dni roboczych; bez żadnego problemu, bez stresu. Wiem też, że pracownicy firmy KVANT dopracowali ten model, aby podobna usterka nigdy więcej się nie pojawiła.
Laurence Lane – AMP, UK