Sprzęt na sprzedaż

Dlaczego jesteśmy tak dumni z naszych produktów? Przez ponad 20 lat ciągle się rozwijamy, przemy do przodu, przekraczamy granice, ciągle podnosimy poprzeczkę, przystosowujemy się do zmian. Wszystko to dla jeszcze lepszych, mocniejszych i piękniejszych efektów. Wszystko to, abyś miał pewność, że kupując nasze urządzenia dostajesz najwyższą jakość i niezawodność. Abyś mógł uwolnić swoją kreatywność, nie martwiąc się o stronę techniczną.

Każdy laser KVANT zanim trafi na rynek przechodzi przez serię kompleksowych testów. Kładziemy nacisk na spójność wszystkich funkcji: czystość i stabilność promienia, zarządzanie temperaturą urządzenia, szybkość i niezawodność skanowania, łatwość obsługi oraz rozmiar i wagę urządzenia.

 

Trzymamy rękę na pulsie i jesteśmy na bieżąco ze wszystkimi innowacjami i nowościami w branży, które natychmiast dostosowujemy do naszych potrzeb. W rezultacie otrzymujesz najnowsze technologie zbudowane na solidnej podstawie z myślą o wydajności i niezawodności.

   

Dlaczego powinieneś wybrać właśnie nasz sprzęt?

  • Mamy ponad 20 lat doświadczenia w projektowaniu, rozwijaniu i produkcji laserów.
  • Przez te wszystkie lata spotkaliśmy się z wieloma wyzwaniami i zamówieniami specjalnymi. Każde zakończyliśmy sukcesem.
  • Nasze lasery zostały kompleksowo przetestowane oraz sprawdzone w różnych warunkach, od małych klubów po wielkie imprezy masowe.
  • Zawsze możesz liczyć na nasze działy wsparcia technicznego oraz obsługi klienta.


Nasze podejście do klienta

Nie jesteśmy nastawieni tylko na zysk. 
Naszym celem jest dostarczenie najlepszego rozwiązania każdego problemu oraz spełnienie nawet najwyższych wymagań klienta . 
Tym właśnie się zajmujemy.


Zapoznaj się z naszymi produktami

Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem produktów online.

Katalog online  


Referencje


Katalog

Jeżeli chcesz uzyskać szybką i spersonalizowaną odpowiedź, skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy znajdujący się po prawej stronie ekranu. Otrzymasz odpowiedź uwzględniającą Twoje indywidualne potrzeby. Możesz również ściągnąć nasz katalog.


Do pobrania

Gallery

Wyślij zapytanie

Proszę, wypełnij swoje dane, abyśmy
mogli odpowiedzieć na Twoją wiadomość.

Please tell us some information about what you need in regards to lasers, so we can help you more efficiently (i.e. indoor/outdoor shows, festivals, touring, rental, size of the venue or audience etc.).

Referencje

W FullColorlasers.com szukamy perfekcyjnych laserów w rozsądnej cenie na potrzeby małych i średniej wielkości imprez. W końcu zdecydowaliśmy się na zakup dwóch laserów Clubmax 3000s, aby je przetestować. Byliśmy tak zadowoleni z efektów, że natychmiast zakupiliśmy jeszcze sześć. Mają one więcej mocy niż się spodziewaliśmy, są wytrzymałe i wytwarzają wyraźne kolory. W tej cenie nie da się kupić lepszych!
Brooks Palmers – Full Color Lasers, USA
To, w jaki sposób firma reaguje, gdy coś pójdzie nie tak określa jakość usług przez nią świadczonych. Niedawno zamówiliśmy dwa lasery ATOM 1500 w angielskim oddziale firmy KVANT. Obsługa przedsprzedażowa była doskonała. Niestety, w momencie dostarczenia okazało się, że jeden z laserów jest uszkodzony. Został natychmiastowo odebrany od nas, a nowy dostarczono w ciągu 10 dni roboczych; bez żadnego problemu, bez stresu. Wiem też, że pracownicy firmy KVANT dopracowali ten model, aby podobna usterka nigdy więcej się nie pojawiła.
Laurence Lane – AMP, UK
W odniesieniu do systemi laserowego KVANT Spectrum 3W ze skanerami HP mogę powiedzieć jedno - jest niesamowity - bije wszystkie moje chińskie lasery na głowę pod każdym względem. Po pokazach zawsze słyszę głosy widzów wychwalające jakość kolorów, najlepszą jaką widzieli i całkowicie się z tym zgadzam. Obsługa klienta w oddziale KVANT UK jest również doskonała, odpowiedzi zwykle są bardzo entuzjastyczne i natychmiastowe.
Sean Hockey – Illumashroom, UK
Zajmuję się pokazami laserowymi od około 14 lat. Pierwszy laser KVANT kupiłem 8 lat temu. Użyłem go do około 270 pokazów i nadal sprawuje się idealnie! Niedawno kupiłem dwa nowe systemy ClubMax 3400. Są zbudowane niemalże jak czołg, a ich wydajność nie ma sobie równych, dokładnie jak oczekiwałem. Odpowiedzi na wszelkie pytania techniczne są udzielane przez KVANT niemalże natychmiastowo. Mam nadzieję, że wkrótce kupię więcej urządzeń firmy KVANT, ponieważ moi klienci naprawdę zauważają różnicę pomiędzy nimi, a tańszymi chińskimi laserami, których używa konkurencja.
Carlos Lopez – LasersLive, USA
Lasery KVANT zaskakują nas za każdym razem, nie tylko spektakularnymi efektami, jakie dają, ale również tym, jak łatwe są w obsłudze. Nasi klienci ciągle zwracają uwagę na to, jak wspaniale wyglądają nasze pokazy, gdy używamy laserów KVANT.
Matthew Jens, Australia – Synergy Event
Niedawno sprzedałem i zainstalowałem w klubie nocnym Woodport Inn dwa lasery KVANT ClubMax 1800. Jestem oczarowany ich jakością; dosłownie biją każdy sprzęt, jaki dotychczas widziałem, czy używałem. Kolory, ostrość promienia, jakość wykonania - wszystko to jest doskonałe. Wszyscy, którzy przyszli zobaczyć działanie laserów po montażu byli pod bardzo dużym wrażeniem. Wielkie podziękowania dla Dave'a Leight z Lumina Visual Productions za możliwość współpracy!
Warren Hook, Engage Audio Visual – New South Wales, Australia
Jestem pod wielkim wrażeniem konstrukcji i jakości wykonania lasera ClubMax 6000. Opcjonalne urządzenia, jak system sterowania FB4, czy ława optyczna są również dobrą inwestycją. Taki sprzęt zapewnia mojej firmie oszczędność czasu i pieniędzy. Promień lasera jest zawsze bardzo wyraźny, w przeciwieństwie do wielu chińskich urządzeń, które na dodatek często mają duże rozbieżności kolorów. Poleciłbym produkty firmy KVANT każdemu, kto ceni sobie jakość.
Paul Hill Saturday Enterprises – Brisbane, Australia
Użyłem laserów KVANT w pokazowym demo dla Disney Imagineering. Po bardzo udanej demonstracji efektu cząsteczek (laserowe ślady pyłu wróżek) dostaliśmy kontrakt na stworzenie nowego efektu dla kolejki "Mystic Manor" w parku Disney'a w Hong Kongu. Współpraca z zespołem KVANT przebiegła gładko i bez zarzutu. KVANT był integralną częścią tego ważnego dla nas projektu zakończonego sukcesem.
Randy Johnson – Blisslights, USA
Niedawno kupiłem laser KVANT ClubMax 6000 i jestem pod wielkim wrażeniem. Promień jest zwięzły, kolor czysty i ładnie przechodzi w inny, a skanery Pangolin 506 zapewniają spójność obrazu nawet w przypadku skomplikowanych grafik. Przetestowaliśmy projektory laserowe KVANT w bardzo trudnych warunkach podczas YouTube Music Awards 2015 i świetnie dały sobie radę ze wszystkim. Co więcej, okazało się, że sprawowały się lepiej od niektórych większych i dużo droższych projektorów, które mieliśmy, zwłaszcza przy szerokich kątach. Jakość laserów KVANT jest niepodważalna i nie do pobicia, zwłaszcza w tak atrakcyjnej cenie.
Adam LaBay – Future Weapons, USA
Jeden z moich klientów bardzo chciał wypożyczyć te same lasery, co rok wcześniej. Powiedziałem mu, że mam coś nowego, co może mu się spodobać i że mógłbym mu to zaprezentować podczas kolejnego spotkania z nim i jego współpracownikami. Zgodził się. Wszedłem na spotkanie i szybko przygotowałem laser KVANT. Odpaliłem maszynę do dymu, włączyłem laser, ustawiłem prosty beam show... "O RANY!" - taka była reakcja praktycznie wszystkich obecnych. Nie tylko mój klient był zachwycony, twarze wszystkich jego współpracowników wyrażały zachwyt. Nie mogli być bardziej ucieszeni i podekscytowani w oczekiwaniu na swój event. I wiem, że ten właśnie laser stanowił gwóźdź programu.
Bob Fleischmann – USA
Robiliśmy pokaz laserowo-świetlny z okazji odsłonięcia Barone Fortress w Šibenik na wybrzeżu Adriatyku. Dwie godziny przed imprezą, zdaliśmy sobie sprawę, że jeden z naszych laserów KVANT ClubMAx 6000 świeci tylko na czerwono. Po sprawdzeniu wszystkiego, co mogliśmy, zdecydowałem się zadzwonić na numer pomocy technicznej KVANT. Skracając dosyć długą historię, po bardzo długiej rozmowie z bardzo pomocnym technikiem, ustaliliśmy przyczynę i naprawiliśmy ją na miejscu, tuż przed rozpoczęciem imprezy. Macie wspaniałą pomoc techniczną, która uratowała mnie w bardzo skomplikowanej i podbramkowej sytuacji i za to jestem bardzo wdzięczny.
Hrvoje Simic – Prolight, Croatia
Jako dyrektor techniczny Arc Festival oczekiwałem potężnie wyglądającego efektu laserowego. KVANT UK zapewnił nam imponujący, pełno-kolorowy zestaw laserowy, który został fachowo zaprogramowany i dopasowany do różnych występów na głównej scenie. System został zamontowany szybko, w ramach ścisłych ograniczeń czasowych i z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa. Nie zawahałbym się przed zarekomendowaniem firmy KVANT do następnego projektu. Mam nadzieję na ponowną współpracę z tym zespołem.
Will Young – UK

Nasze usługi

Wypożyczalnia laserów

Nie chcesz kupować? Wypożycz! Mamy w ofercie ponad 100 systemów laserowych gotowych do natychmiastowego transportu w dowolne miejsce na świecie, abyś już dziś mógł zorganizować swój własny pokaz laserowy.

Produkcja pokazów

Od pokazów laserowych przez mapping laserowy, mapping video i projekcje holograficzne, aż po pokazy fajerwerków oraz ekrany wodne. Mamy wszystko, czego sobie zażyczysz!

Zamówienia specjalne

Jeżeli masz nietypowy pomysł, nasze działy rozwoju, projektowy oraz produkcyjny są zawsze gotowe podjąć wyzwanie.