Produkcja pokazów

Pomimo, że przede wszystkim jesteśmy producentem laserów, myślimy o naszej firmie inaczej. Nie uważamy się tylko za producenta. Jesteśmy częścią przemysłu rozrywkowego
Znaczy to, że wychodzimy ponad to, nie tylko tworzymy show laserowe wyświetlane przez urządzenia, które sami produkujemy. Możemy stworzyć niemal wszystko, począwszy od różnych efektów laserowych, mappingu laserowego, mappingu 3D przez hologramy, aż po magiczne pokazy fajerwerków i pokazy na wodzie. Ty wymyślasz, my zajmujemy się resztą.

Ostatnie 20 lat postawiło przed nami wiele wspaniałych okazji, niesamowitych wyzwań oraz bezcennych doświadczeń. Współtworzyliśmy wiele różnych imprez, od kameralnych po te największe. Współpracowaliśmy z różnymi ludźmi oraz firmami. Wszystkie te doświadczenia pomogły nam się rozwijać i sprawiły, że dziś jesteśmy właśnie tacy, jacy jesteśmy.
 

Produkujemy pokazy zdobywające najważniejsze nagrody w branży

Zaczynaliśmy od kilku osób tworzących pokazy laserowe. Obecnie mamy cały team zajmujący się tworzeniem multimedialnych show, zdobywający najważniejsze nagrody w branży. Dzięki temu możemy stworzyć dla Ciebie multimedialny show składający się z takich elementów, jak:
 

  • Pokazy laserowe.
  • Mapping laserowy.
  • Projekcje holograficzne i 3D.
  • Fajerwerki.
  • Pokazy na wodzie.

 

Idziemy do przodu

Nawet po tylu latach, to co robimy jest nadal naszą pasją. Nadal to kochamy i traktujemy każdy projekt indywidualnie, do każdego podchodzimy z pasją i zaangażowaniem.
Takich ludzi chcesz mieć obok podczas organizowania następnego show.


Referencje

Wyślij zapytanie

Proszę, wypełnij swoje dane, abyśmy
mogli odpowiedzieć na Twoją wiadomość.

Please tell us some information about what you need in regards to lasers, so we can help you more efficiently (i.e. indoor/outdoor shows, festivals, touring, rental, size of the venue or audience etc.).

Referencje

Nasza firma zajmuje się przede wszystkim projekcjami video, ale często używamy również laserów dla urozmaicenia show. KVANT jest naszym jedynym już od ponad trzech lat. Zrobiliśmy wspólnie wiele eventów, włącznie z show, które zdobyło nagrodę ILDA, z czego jesteśmy bardzo dumni :). KVANT jest również naszym kluczowym dostawcą ekranów LED, w tym bijącego rekordy najdłuższego, bo 30 metrowego ekranu LED znajdującego się w sklepie! KVANT jest doskonałym partnerem oferującym najlepsze usługi.
Screenrental CZ – Jan Neubauer
Współpracujemy z firmą KVANT od ponad pięciu lat i razem zrealizowaliśmy dziesiątki projektów w Republice Czeskiej oraz za granicą - od kameralnych występów artystycznych po ogromne show multimedialne dla tysięcy widzów. Bardzo doceniamy profesjonalizm i kreatywność, które nasi koledzy z KVANT'a wnoszą w każdy wspólny projekt. Jesteśmy pewni, że będziemy współpracować jeszcze przez wiele lat.
Art4promotion CZ – Ing. Rudolf Střitecký
Ponad 50 eventów zorganizowanych we współpracy z firmą KVANT oraz przy użyciu ich laserów oraz ekranów LED to najlepszy dowód na to, jak ważni są sprawdzeni dostawcy. Profesjonalny zespół KVANT oraz najnowocześniejsze technologie sprawiają, że eventy stają się wyjątkowymi pokazami wizualnymi.
Cirque Production CZ – Martin Kvítek

Nasze usługi

Sprzęt na sprzedaż

Przetestowane lasery będące w stanie wyświetlić show, jakiego jeszcze nie widziałeś. Doskonałe osiągnięcia, 20 lat doświadczenia i innowacji oraz gwarancja najlepszej obsługi klienta.

Wypożyczalnia laserów

Nie chcesz kupować? Wypożycz! Mamy w ofercie ponad 100 systemów laserowych gotowych do natychmiastowego transportu w dowolne miejsce na świecie, abyś już dziś mógł zorganizować swój własny pokaz laserowy.

Zamówienia specjalne

Jeżeli masz nietypowy pomysł, nasze działy rozwoju, projektowy oraz produkcyjny są zawsze gotowe podjąć wyzwanie.