Nasze usługi

Sprzęt na sprzedaż

Sprzedajemy tylko produkty najwyższej jakości, które odpowiadają Twoim potrzebom. Nieważne, czy jest to sprzęt KVANT, czy innej znanej marki - zawsze dostajesz naszą gwarancję oraz zapewnienie najlepszej, satysfakcjonującej obsługi klienta.

Wypożyczalnia laserów

Nie chcesz kupować? Wypożycz! Mamy do dyspozycji ponad 100 systemów laserowych gotowych do natychmiastowego transportu do dowolnie wybranej lokalizacji. W bardzo krótkim czasie możesz zorganizować swój własny pokaz laserowy w praktycznie każdym miejscu na świecie.

Produkcja pokazów

Działalność naszej firmy rozpoczęła się od tworzenia pokazów laserowych, obecnie znacznie poza nie wykracza. Nasz wielokrotnie nagradzany zespół projektantów multimedialnych jest w stanie stworzyć pokaz, jakiego jeszcze nie widziałeś. Od tworzonych na zamówienie spersonalizowanych przestrzennych pokazów laserowych oraz mappingu przez filmy 3D i projekcje holograficzne, aż po pokazy fajerwerków i pokazy na wodzie - stworzymy wszystko, czego tylko sobie zażyczysz.

Zamówienia specjalne

Wyjątkowe sytuacje wymagają wyjątkowych rozwiązań. W takich wypadkach nasze działy rozwoju, projektowy oraz produkcyjny są gotowe podjąć wyzwanie, aby znaleźć rozwiązanie każdego problemu, nie ważne, czy jest to moduł laserowy, niestandardowe akcesoria, czy jakiekolwiek inny problem z dziedziny optyki.