O NAS

Kim jesteśmy

 

W ciągu 20 lat organizowania pokazów laserowych udało nam się osiągnąć bardzo wiele. Wielu wspaniałych artystów oraz największe firmy na świecie korzystają z naszych laserów podczas swoich występów, czy eventów. Udało nam się zająć jedno z miejsc w gronie najlepszych w branży laserowej.
 

Najważniejsze pytanie brzmi: Co teraz?
Odpowiedzią jest filozofia, którą wyznajemy, a jednocześnie codzienne wyzwanie, przed którym stajemy: Przesuwanie granic oraz ciągły rozwój. Nigdy nie stoimy w miejscu. Każdego dnia staramy się być lepsi niż poprzedniego.

Uważamy, że najlepszym sposobem osiągnięcia powyższych celów jest znalezienie najlepszych ludzi i pozwolenie im na robienie tego, co kochają, co leży w obszarze ich zainteresowań i pasji. Właśnie to oraz chęć dążenia do doskonałości w każdym szczególe pozwala nam na stworzenie synergii w działaniu i tworzeniu wyjątkowych produktów.

Przekonaliśmy się, że to działa. Najlepszymi dowodami są rezultaty, które osiągamy i satysfakcja naszych klientów.

 

Dlaczego powinieneś wybrać KVANT?

Nie musisz nam wierzyć na słowo. Sprawdź naszą galerię oraz referencje, a przekonasz się sam.
Co dostajesz wybierając KVANT:

 
  • 20 lat doświadczenia i innowacji.
  • Nasze lasery zostały wypróbowane, przetestowane i sprawdzone praktycznie wszędzie, od małych klubów, aż po ogromne show produkowane przez nas dla wiodących artystów i największych firm.
  • Nasze produkty zostały zaprojektowane i wyprodukowane w Europie z najwyższą dbałością o każdy szczegół.
  • Obsługa klienta na najwyższym poziomie.

Nasi programiści programują zamiast spać

Nasz zespół na targach 2015

Nasza misja

Naszą misją jest ciągły rozwój przy udziale najlepszych ludzi w branży oraz dla tych, którzy chcą produkować tylko najlepsze show.

Historia

 
 

1995 Początki

Wszystko zaczęło się od małej firmy produkującej dydaktyczne pomoce laserowe. Wtedy nie wyobrażaliśmy sobie nawet, co wyniknie z połączenia mocy dwóch umysłów o tak dużej pojemności, że stworzymy firmę KVANT.

 

1996 Czas rozpocząć przedstawienie

To zdjęcie zostało zrobione, kiedy zaczynaliśmy tworzyć show laserowe, które tak bardzo podobały się publiczności, że zostaliśmy zaproszeni do stworzenia naszego pierwszego wielkiego pokazu za granicą. To było coś! Nasze lasery jak na tamte czasy też były czymś wielkim. Tak wielkim i ciężkim, że załadowanie ich do samolotu zajęło 2 godziny. Przepraszamy za opóźnienie! :)

 

2000 Przewińmy czas do przodu o kilka lat

Rozwijaliśmy się wraz z postępem w branży i przemyśle. Patrzymy dziś z niedowierzaniem, na fakt, że w roku 2000 jeden 150 mW laser KVANT kosztował około 10 000,- €. Dziś taka kwota wystarczy, aby w pełni wyposażyć umiarkowanie duży klub taneczny.

 

2003 Mieszkanie za laser

Pewien mężczyzna nazwiskiem Martin Gobco sprzedał mieszkanie, aby kupić jeden z naszych laserów. Naprawdę. Nie możemy oceniać opłacalności takiej inwestycji, ale Martin do dziś z nami współpracuje. Dziękujemy Ci, Martin!

 

2004 Wspinaczka na szczyt


Kvant Cubox

Dwa bardzo ważne dla nas osiągnięcia, kamienie milowe: otrzymanie certyfikatu ISO 9001:2008 i zostanie członkiem stowarzyszenia International Laser Display Association (ILDA).

W tym samym roku opracowaliśmy CUBOX - prawdopodobnie pierwszy kontroler DMX dla systemów laserowych, który mógł wyświetlać zawartość znajdującą się na karcie SD. W tamtym czasie działał on również z konsolami MA lightning sterującymi oświetleniem.

 

2006 Prawo i porządek

Ważne wydarzenie z życia firmy KVANT! Dušan Navara dołączył do zespołu i jest z nami do dziś. Z nim dołączyły prawo i porządek. No dobrze, tylko prawo, porządek potrzebował jeszcze kilku lat.

 

2007 Rozwój wewnętrzny

Do naszego szybko rozwijającego się zespołu dołączył Mr Viktor, dzięki któremu jakość naszych modułów laserowych została znacznie poprawiona. Bardzo szybko stały się one wiodącymi w swojej klasie.

 

2009 Czy możemy zrobić to lepiej?

W ciągłym poszukiwaniu lepszej jakości stworzyliśmy nasz własny warsztat, abyśmy mogli dopilnować każdego, nawet najdrobniejszego szczegółu i produkować urządzenia z najwyższej półki.

 

2011 - 2012 Ciągłe doskonalenie

Wypuściliśmy na rynek nasz pierwszy model lasera diodowego - eLite. Rezultat? Pierwsza z wielu nagroda ILDA. Zostaliśmy również finalistami konkursu Ernst&Young “Entrepreneur of the Year” i zajęliśmy zaszczytne miejsce w gronie najlepszych firm w kraju.

 

2014 Dowody

Ten rok obfitował w dowody na to, że nasze podejście do pracy było właściwe. Kilka sukcesów 2014: otrzymaliśmy certyfikat jakości Slovak Gold, nasze lasery przeszły testy bezpieczeństwa TÜV i zostaliśmy wybrani najbardziej innowacyjną firmą roku w konkursie “Diamonds of Slovak Business” organizowanym przez Forbes oraz Enterprise Investors.

 

2015 Ekspansja

Wszystkie części firmy zostały idealnie zgrane. Nabraliśmy tempa. Zaczęliśmy sprzedawać nasze produkty nie w setkach, jak w poprzednich latach, ale w tysiącach. Zdobyliśmy kolejne nagrody, między innymi naszą osiemnastą statuetkę ILDA, którą odebraliśmy w Dubaju.

 

2016 i dalej Nasze plany?

Mimo upływu lat, nadal kochamy to, czym się zajmujemy. Nie zamierzamy spocząć na laurach, mamy jeden, ściśle określony cel: ciągły rozwój dla osiągnięcia jak najlepszej jakości. Obiecujemy, że zawsze tak będzie.

Dlaczego KVANT

Od 20 lat rozwijamy, testujemy i udoskonalamy nasze lasery. Były używane podczas małych i dużych imprez, dosłownie w każdym scenariuszu, jaki jesteś sobie w stanie wyobrazić. Możemy z dumą powiedzieć o naszych produktach: Działają. Naprawdę działają. I tworzą wspaniałe, wyróżniające się widowiska, które zostają w pamięci publiczności na długo.

 

Jeżeli właśnie tego szukasz, nie szukaj więcej.
Przejdź na dół strony i zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.

Czym się zajmujemy

Sprzęt na sprzedaż

Sprzedajemy tylko produkty najwyższej jakości, które odpowiadają Twoim potrzebom. Nieważne, czy jest to sprzęt KVANT, czy innej znanej marki - zawsze dostajesz naszą gwarancję oraz zapewnienie najlepszej, satysfakcjonującej obsługi klienta.

Wypożyczalnia laserów

Nie chcesz kupować? Wypożycz! Mamy do dyspozycji ponad 100 systemów laserowych gotowych do natychmiastowego transportu do dowolnie wybranej lokalizacji. W bardzo krótkim czasie możesz zorganizować swój własny pokaz laserowy w praktycznie każdym miejscu na świecie.

Produkcja pokazów

Działalność naszej firmy rozpoczęła się od tworzenia pokazów laserowych, obecnie znacznie poza nie wykracza. Nasz wielokrotnie nagradzany zespół projektantów multimedialnych jest w stanie stworzyć pokaz, jakiego jeszcze nie widziałeś. Od tworzonych na zamówienie spersonalizowanych przestrzennych pokazów laserowych oraz mappingu przez filmy 3D i projekcje holograficzne, aż po pokazy fajerwerków i pokazy na wodzie - stworzymy wszystko, czego tylko sobie zażyczysz.

Zamówienia specjalne

Wyjątkowe sytuacje wymagają wyjątkowych rozwiązań. W takich wypadkach nasze działy rozwoju, projektowy oraz produkcyjny są gotowe podjąć wyzwanie, aby znaleźć rozwiązanie każdego problemu, nie ważne, czy jest to moduł laserowy, niestandardowe akcesoria, czy jakiekolwiek inny problem z dziedziny optyki.

Dla prasy

Znajdziesz tu wszystkie niezbędne materiały: katalog, showreel video z naszymi realizacjami, przydatny e-book oraz nasze logo. Kliknij i pobierz teraz.