Lasery w klubach i dyskotekach

Jak wybrać laser do klubu lub dyskoteki?

Zwykle w klubach i dyskotekach używa się urządzeń wytwarzających atmosferyczne oraz/lub graficzne efekty laserowe, mające za zadanie uatrakcyjnić wizualnie event skierowany do niewielkiej publiczności i odbywający się we wnętrzu.

Na rynku dostępne są setki różnych laserów dyskotekowych oraz klubowych, ale niestety jakość większości nie jest satysfakcjonująca. Zarówno pod względem wydajności, bezpieczeństwa jak i jakości wyświetlanych efektów.

Większość z nich jest importowana z dalekiego wschodu (wiele z nich dostaje nową naklejkę z nazwą marki) i w żadnym wypadku nie spełnia nawet podstawowych kryteriów bezpieczeństwa laserowego. Bardzo ważnym jest zrozumienie, że to właściciel klubu ponosi pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo związane z laserami, więc powinien zadbać o posiadanie urządzeń najwyższej jakości.

Tanie lasery bardzo często są w pełni zautomatyzowanie i nie dają żadnej kontroli użytkownikowi, a ich wydajność i sposób działania znacznie odbiegają od standardów sprawiających, ze show laserowe można nazwać dobrym.

Każdy system laserowy z serii KVANT Clubmax to profesjonalne urządzenia stworzone z myślą o pracy w klubie, czy dyskotece.
KVANT Clubmax 800 - system laserowy o najniższej mocy zaspokoi nawet najbardziej wymagających właścicieli klubów, dla których liczy się świetna jakość, niezawodność, a także bezpieczeństwo potwierdzone certyfikatem TUV.
Wersje o wyższej mocy Clubmax 1800, Clubmax 3000, Clubmax 3400, Clubmax 6000 i Clubmax 6800 nadają się dla większych eventów na otwartej przestrzeni.

Zobacz WSZYSTKIE LASERY